У львові  |  18.07.18  |  середа
 

Актор театру ім. Марії Заньковецької залишається в реанімації

Стан Олеся Федорченка після ДТП залишається важким. Кров для нього здали майже 30 осіб.

Лікарі 8-ої міської клінічної лікарні намагаються стабілізувати стан актора театру ім. Марії Заньковецької Олеся Федорченка. Наразі він залишається важким, актор без свідомості у реанімації на штучній вентиляції легень. 

Про це повідомив головний лікар Василь Обаранець. Також він сказав, що Олеся Федорченка перевезли зі Сколівської центральної районної лікарні 16 липня. Усі операції, які потрібно було провести, уже зроблені. У нього важка комбінована травма, численні переломи. Лікарі борються за його життя.

Олесь Федорченко потрапив у ДТП в неділю, 15 липня, на трасі Львів-Мукачево. Він їхав на мотоциклі по трасі Львів-Мукачево. Поблизу села Тухолька, як повідомляє на своїй сторінці у Facebook спільнота "МотоДопомога", на калюжі розлитого мастила водій мотоцикла не впорався з керуванням та зіткнувся із зустрічним автобусом. У результаті зіткнення Олесь Федорченко отримав важку політравму та травматичну ампутацію ноги.

У вівторок, 17 липня, у соцмережах друзі Олеся Федорченка повідомили, що для нього потрібно здати кров. На це повідомлення відгукнулось багато людей. За повідомленням в. о. головного лікаря Львівського обласного центру служби крові Ігора Горбаля, їхня кількість станом на 11:00 18 липня становить майже 30 осіб і ще є охочі допомогти.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах