Все  |  06.11.18  |  вівторок
 

Луценко подасть у відставку

Відповідну заяву Генеральний прокурор України готовий подати сьогодні, 6 листопада, особисто Президенту України Петру Порошенко.

Про це повідомив сам Юрій Луценко на своєму виступі у Верховній Раді.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко виступав з трибуни Верховної Ради з доповіддю про напад на громадських активістів. Також він сказав, що має намір подати у відставку і закликав парламент найближчим часом розглянути його заяву.

"Щоб не було сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку Президенту України, і ви в парламенті розгляньте це питання. Я свою роботу робив і буду робити. Все, що я обіцяв Гандзюк в лікарні, робилося і буде робитися, але двовладдя в країні, коли правоохоронну систему знищують бездоказово, я допустити не можу"

- заявив Генпрокурор.

Також у своїй доповіді він повідомив, що замовниками вбивства Катерини Гандзюк може бути 12 людей і перерахував їхні прізвища в залі Верховної Ради.

"Було проведено 21 експертизу. Сьогодні ми маємо підозри щодо 12 осіб, які, ймовірно, були замовниками цього злочину. Сама Гандзюк говорила про частину з них під час допиту слідчим... Наразі ми вважаємо майже доведеною, за винятком остаточних експертиз, вину виконавців і організаторів "

- сказав Луценко.

Однак потім його прес-секретар заявила, що всі документи по слідству будуть засекречені. Доступ до них не нададуть навіть тимчасовій слідчій комісії.

"Про тимчасову слідчу комісію - я багато разів був депутатом і розумію, що тимчасова слідча комісія є інструментом парламенту. Але не уявляю, що може робити ТСК при незакінченому слідстві. Адже у ТСК не буде навіть предмета слідства, адже вся інформація буде засекречена. Сьогодні я відверто попередив парламентаріїв - після вчорашніх подій прокурор не надасть доступ до жодних документів слідства. Адже подібні витоки інформації ставлять під загрозу успішність розслідування "

- пише прес-секретар Юрія Луценка на своїй сторінці в Facebook.

 Нагадаємо, що правозахисники вимагають відставки генпрокурора України. Позбавити Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова посади зажадали після смерті радниці херсонського міського голови Катерини Гандзюк.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах