Все  |  06.11.18  |  вівторок
 

Луценко подасть у відставку

Відповідну заяву Генеральний прокурор України готовий подати сьогодні, 6 листопада, особисто Президенту України Петру Порошенко.

Про це повідомив сам Юрій Луценко на своєму виступі у Верховній Раді.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко виступав з трибуни Верховної Ради з доповіддю про напад на громадських активістів. Також він сказав, що має намір подати у відставку і закликав парламент найближчим часом розглянути його заяву.

"Щоб не було сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку Президенту України, і ви в парламенті розгляньте це питання. Я свою роботу робив і буду робити. Все, що я обіцяв Гандзюк в лікарні, робилося і буде робитися, але двовладдя в країні, коли правоохоронну систему знищують бездоказово, я допустити не можу"

- заявив Генпрокурор.

Також у своїй доповіді він повідомив, що замовниками вбивства Катерини Гандзюк може бути 12 людей і перерахував їхні прізвища в залі Верховної Ради.

"Було проведено 21 експертизу. Сьогодні ми маємо підозри щодо 12 осіб, які, ймовірно, були замовниками цього злочину. Сама Гандзюк говорила про частину з них під час допиту слідчим... Наразі ми вважаємо майже доведеною, за винятком остаточних експертиз, вину виконавців і організаторів "

- сказав Луценко.

Однак потім його прес-секретар заявила, що всі документи по слідству будуть засекречені. Доступ до них не нададуть навіть тимчасовій слідчій комісії.

"Про тимчасову слідчу комісію - я багато разів був депутатом і розумію, що тимчасова слідча комісія є інструментом парламенту. Але не уявляю, що може робити ТСК при незакінченому слідстві. Адже у ТСК не буде навіть предмета слідства, адже вся інформація буде засекречена. Сьогодні я відверто попередив парламентаріїв - після вчорашніх подій прокурор не надасть доступ до жодних документів слідства. Адже подібні витоки інформації ставлять під загрозу успішність розслідування "

- пише прес-секретар Юрія Луценка на своїй сторінці в Facebook.

 Нагадаємо, що правозахисники вимагають відставки генпрокурора України. Позбавити Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова посади зажадали після смерті радниці херсонського міського голови Катерини Гандзюк.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...