Все  |  06.02.19  |  середа
 

Луценко обіцяє розкрити вбивства Гандзюк і Ноздровської

Генеральний прокурор України заявив, що прокуратура досягне результату в цих правах.

Юрій Луценко обіцяє розкрити вбивства громадської активістки та радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк і правозахисниці Ірини Ноздровської. Про це він оголосив на засіданні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, передає "Укрінформ".

"І щодо Ноздровської, і щодо Гандзюк - прокуратура і там, і там доб'ється результату. У випадку з Катериною Гандзюк ми готові встановити не тільки замовників, але попутно розкрити й тих, хто попереджував учасників цієї справи, щоб вони покидали територію України, які вчиняли тиск на прокурора, і багато іншого. Все це буде зроблено, але спочатку ми завершимо слідство з виходом на того, хто замовляв вбивство",

- сказав генпрокурор.

Нагадаємо, Катерину Гандзюк зловмисники облили сірчаною кислотою 31 липня 2018 року. Після більш як 10 операцій жінка померла 4 листопада. Слідство підозрює в скоєнні нападу п'ятьох колишніх учасників АТО та екс-помічника народного депутата Миколи Паламарчука.

Тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, що зникла 29 грудня 2017 року, виявили через два дні у водоймі поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області. У її вбивстві підозрюють Юрія Россошанського, чий син, будучи п'яним за кермом, збив на смерть сестру Ноздровської.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах