Все  |  03.09.13  |  вівторок
 

Ломаченко не зможе побити рекорд Муансуріну

Боксер Василь Ломаченко, який двічі ставав чемпіоном України, не матиме нагоди встановити рекорд зі здобуття титулу світового чемпіона із найменшою чисельністю боїв на профірингу.

Теоретично український боксер міг би перевершити рекорд Саенсаку Муансуріну, який тридцять вісім років тому здобув титул чемпіона Всесвітньої серії боксу (WSB) у напівважкій вазі вже після третього поєдинку на профірингу.

Проте американська компанія Fight Fax, що проводить офіційні підрахунки виступів усіх боксерів професійного рингу, вже зараз зарахувала шість двобоїв українського боксера у Всесвітній серії боксу до професійних.

Зазначимо, що під час цих поєдинків Василь Ломаченко змагався у професійних восьмиунцових рукавичках, не маючи шолома. Також суддівська бригада складалася із чотирьох осіб, і нашому боксерові за ці двобої було виплачено гроші.

Вже дванадцятого жовтня Василь Ломаченко проведе поєдинок зі пуерторіканцем Джонатаном Окуендо. Український боксер боротиметься за регіональний титул Всесвітньої серії боксу. Також один з борців зможе стати обов'язковим претендентом на титул чемпіона Всесвітньої серії боксу в напівлегкій вазі. Додамо, що за цей титул в тому самому шоу боротимуться колишній світовий чемпіон Орландо Салідо і Орландо Крус.

Нагадаємо, Василь Ломаченко уклав контракт з промоутерською компанією Top Rank із Сполучених Штатів. Услід за ним так само вчинив і ще один олімпійський звитяжець – Олександр Усик.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах