Літак  |  22.02.18  |  четвер
 

Львів стає важливим авіацентром України

Міжнародні авіаперевізники постійно збільшують кількість рейсів між Львовом та іншими містами світу, а в 2020 році в місті може відбудуться Всесвітній з'їзд авіакомпаній.

Про ці перспективи розповів заступник міського голови Львова з розвитку Андрій Москаленко.

Вчора львівський чиновник взяв участь в аналогічному з'їзді, що відбувся в столиці Грузії Тбілісі. Одна з найбільших зустрічей авіаперевізників під назвою "Connect 2018" залучила більшість провідних компаній світу.

Зі слів Москаленка, він провів переговори з главою "Connect 2018" Карін Бутот і досяг попередньої домовленості про проведення подібного заходу у Львові в 2020 році. Тепер, місту необхідно подати заявку і чекати приїзду міжнародної комісії, що має оглянути місце проведення та ознайомитися з умовами. Потім, буде відбудеться конкурс, де візьмуть участь інші кандидати, за підсумками якого організатори приймуть остаточне рішення.

Як стверджує Андрій Москаленко, такий великий захід не тільки прославить Львів, як великий український авіацентр, а й відкриє нові міжнародні маршрути.

Нагадаємо, що в Україну може прийти топова арабська авіакомпанія. З такою заявою виступив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час прес-зустрічі "Відкрите небо: коли літати зможе кожен?" Арабська авіакомпанія може почати польоти в Азію зі Львова та Харкова.

Як повідомлялося раніше, італійська Еrnest Аirlines відкриває нові рейси зі Львова.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах