Літак  |  05.10.19  |  субота
 

Аварія Ан-12 під Львовом: літак раніше потрапляв у скандал із контрабандою

Вантажний літак Ан12, що розбився під Львовом, міг перевозити контрабандний товар. Річ у тім, що у 2014 році борт потрапляв у скандал, пов’язаний із контрабандою.

Реєстраційний номер цього літака 50815В. У серпні 2014 року він приземлявся в аеропорту Ужгорода. Екіпаж судна запідозрили у перевезенні контрабанди, передає Mukachevo.net.

Тоді вантаж був задокументований, але мав контрабандне призначення. Власником літака є українська компанія Ukraine Air Alliance. Під час перевірок у 2014 році судно перевозило начебто транзитний вантаж (текстиль) з Сербії, який за документами мав бути доправлений у Білорусь. Утім, як самі документи, так і вантаж та спосіб його транспортування викликали серйозні підозри.

Ще один цікавий момент: за офіційною інформацією, 4 жовтня літак прямував із міста Віго (Іспанія) до Стамбула (Туреччина). Якщо поглянути на карту, стає зрозуміло, що прямувати з Іспанії до Туреччини через Львів – недоцільно, якщо зупинка у Львові не є обов’язковою. Окрім того, за даними flight radar, прямував борт таки не до Стамбула, а до Львова.

Про це повідомляє Україна кримінальна

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах