Київщина  |  17.07.19  |  середа
 

У справі вбитого поліцейським переяславського хлопчика звільнили шістьох правоохоронців

За результатами службового розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом вбивства 5-річного Кирила Тлявова в м.Переяславі-Хмельницькому Київської області, притягнуто до відповідальності 12 співробітників поліції, з них шістьох керівників районного відділу поліції звільнено.

Як повідомляє департамент комунікації Національної поліції України в середу, керівників управління превентивної діяльності притягнуто до дисциплінарної відповідальності, передає Depo.ua із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Наразі на заміщення вакантних посад у Переяславі-Хмельницькому відділі поліції оголошено конкурс серед чинного поліцейського резерву.

Крім того, після завершення службового розслідування справи про вбивство дитини було прийнято рішення про призначення нового керівника поліції Київської області. Ним став Андрій Небитов, який раніше обіймав посаду заступника начальника обласного управління поліції.

Нагадаємо, 1 червня Державне бюро розслідувань (ДБР) запідозрило двох працівників Переяслав-Хмельницького відділу поліції у стрільбі по п’ятирічній дитині під Києвом.

Про це повідомляє Депо

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах