Квитки  |  06.08.18  |  понеділок
 

Стали відомі ціни квитків на ювілейний Форум видавців

Зі значною знижкою квитки та абонементи можна купити до 27 серпня.

Організатори 25 BOOK FORUM у Львові оприлюднили ціни на вхідні квитки та передпродаж.

На сайті Форуму можна придбати різні квитки. Зокрема, одноденний квиток коштує у передпродажі 35 грн, у дні фестивалю його ціна становитиме 50 грн. Зазначається, що квиток на вході підлягає обміну на контрольний браслет, з яким можна відвідувати книжковий ярмарок та всі заходи, крім платних, впродовж одного дня необмежену кількість разів.

У продажі також квиток на чотири дні, для студентів (при наявності чинного студентського квитка), на "Ніч поезії та музики non-stop" та Вook Forum Card (відвідування заходів, крім платних, в усі дні Форуму).

Право безкоштовного входу матимуть працівники закладів освіти (за умови попередньої реєстрації на сайті), Управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, працівники структурного підрозділу Департаменту освіти та науки ЛОДА, бібліотек, музеїв, театрів, громадських організацій у сфері освіти і культури, особи, пов’язані із книговиданням та книгорозповсюдженням: автори, перекладачі, ілюстратори, книгознавці, діти до 16-ти років, інваліди I-II груп, військовослужбовці строкової служби та учасники АТО та пенсіонери.

Нагадаємо, ювілейний книжковий Форум відбудеться 19-23 вересня.

Культовий французький письменник Фредерик Беґбедер стане спеціальним гостем фестивалю. Зірковий автор спрезентує український переклад свого нового роману "Нескінченне життя" та зіграє DJ-сет на вечірці.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах