Квитки  |  21.01.19  |  понеділок
 

Продають квитки на матч Євро-2020 з футболу Люксембург-Україна

Відомо вартість квитків, де і як їх можна купити й отримати.

22 березня 2019 року відбудеться перший матч відбору до Євро-2020 збірної України з португальською командою. А вже 25 березня у Португалії на стадіоні «Жозі Бартель» пройде другий виїзний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи-2020. Розпочнеться він о 20:45 за місцевим часом.

Від 17 січня відкрито продаж квитків на цей матч до українського сектору для всіх вболівальників за збірну України.

Федерація футболу Люксембургу встановила таку ціну на квитки в українські сектори: 15 євро (530 грн) і 25 євро (900 грн). Суму в національній валюті зазначено з урахуванням вартості адміністративних витрат, придбання валюти та комісії банку за переказ коштів. Додатковий сервісний збір у розмірі 8% сплачується за послуги компанії esport.in.ua

Квитки можна купити он-лайн тільки на сайті www.esport.in.ua. Одна особа може замовити не більше чотирьох квитків.

Під час замовлення обов’язково необхідно зазначити свої особисті дані та дані інших осіб, для яких ви замовляєте квитки (номер закордонного паспорта, ім’я та прізвище, як вказано в паспорті, дату народження, місце проживання). З метою безпеки Федерація футболу Люксембургу збирає паспортні дані.

Для отримання квитків обов’язково мати при собі видруковані сертифікати на отримання квитків і паспорти. Такі сертифікати надійдуть на електронну адресу після здійснення процедури оплати.

Квитки поверненню та обміну не підлягають. Їх продають у сектор для українських уболівальників. У них не зазначено конкретні ряд та місце.

Нагадаємо, що також відкрито продаж квитків на матч Португалія – Україна.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах