Курйози  |  21.02.18  |  середа
 

Жириновський заборонив в партії рукостискання

Лідер фракції ЛДПР в Держдумі Росії Володимир Жириновський розповів, чому в його партії відмовилися від практики вітатися за руку.

"Ми в ЛДПР давно ввели в практику не вітається за руку. Ось, в Південній Кореї здогадалися тепер. Сподіваюся, ця тенденція буде по всьому світу. Не треба вітатися - норовірус або пташиний грип. У руках переноситься зараза. На руці була величезна кількість мікробів . Залиште їх собі, навіщо ж автоматично іншому передавати ",

- сказав Жириновський журналістам.

Раніше Федерація хокею Росії в своєму акаунті в Twitter, повідомила, що оргкомітет зимових Олімпійських ігор в Пхенчхані вирішив відмовитися від практики рукостискання гравців на змаганнях хокейних команд в зв'язку з випадками захворювання норовірусом.

Нагадаємо, що раніше Жириновський назвав Крим українським регіоном. У прямому ефірі одного з політичних шоу глава ЛДПР Володимир Жириновський обмовився. В процесі перерахування регіонів України він також назвав Крим. Це шоу вів відомий пропагандист Володимир Соловйов. Жириновський почав міркувати на тему офіційного приходу до влади нового президента США Дональда Трампа і політичного курсу, який в зв'язку з цим буде проводити Кремль. При цьому лідер ЛЛПР заявить, що для закриття питання Сирії та України Москва обов'язково повинна співпрацювати з новою адміністрацією США.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 557

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...