Курйози  |  05.02.19  |  вівторок
 

Жінка купила в ресторані яйце і вивела з нього домашню тваринку

39-річна мешканка Малайзії Еріка Лім два роки тому прийшла в один з ресторанів в місті Пучонг і купила там качине яйце.

З нього Еріка Лім там збиралися приготувати місцеву страву, що має назву балюта. Це варене запліднене яйце качки, в якому вже сформувався плід з оперенням, хрящами і дзьобом.

Але замість того, щоб вжити його в їжу, жінка помістила яйце в домашній прилад-інкубатор і "висиділа" яйце до часу, коли з нього вилупився плід. Після того, як з яйця вилупплось чарівне каченя, Еріка назвала його Дейзі. Іноді вона називає його  також Бібіт. Дейзі стало домашнім улюбленцем Еріки.

"Побачивши цей жовтий пухнастий клубочок, я відразу закохалася в нього. І ось так я стала мамою - в День батька 2017 року", - говорить Лім.

Качка з господинею стали нерозлучними. Птах всюди ходить за Ерікою. Йому дуже подобається дивитися телевізор. Лім навіть кілька разів брала з собою Дейзі-Бібіт в кінотеатр.

Качка виявилася на рідкість розумним, доброзичливим і веселим птахом. І добре ладнає з собакою, що живе в квартирі. Еріка мешкає у висотному житловому 
будинку Куала-Лумпур. Таким чином, качці доводиться пристосовуватися до міських умов. Так, Лім запускає Дейзі, яка обожнює воду, поплавати в свою ванну.

Еріка говорить, що від Бібіт ще й величезна користь - вона регулярно несе яйця, так що тепер їх у жінки необмежений їх запас. Вона засолює їх і годує друзів. 

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1316

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах