Курйози  |  27.01.20  |  понеділок
 

Закохана в 40-тонний літак жінка хоче вийти за нього заміж

"Приваблюють його крила і реактивні двигуни": закохана в 40-тонний літак жінка хоче вийти за нього заміж.

Жінка тримає вдома частини Boeing, із якими навіть спить в одному ліжку.

30-річна продавчиня Мішель Кобке з Німеччини стверджує, що вже шість років кохає літак Boeing 737 із аеропорту Берлін-Тегель, і хоче вийти за нього заміж. Кобке називає Boeing «коханням свого життя». За словами дівчини, найбільше її в літаку приваблюють його крила й реактивні двигуни. Про це пише Громадське з посиланням на The Mirror. Кобке називає Boeing словом «Schatz», що перекладається з німецької як «любий». Уперше дівчина побачила літак у 2014 році через вікно аеропорту — й одразу закохалася в нього. Лише в 2019-му їй вдалося побачити його особисто, а одного разу — навіть поцілувати в обшивку. Тепер Кобке планує побачитися з Boeing в Амстердамі у березні 2020 року.

Друзі та сім’я Мішель прийняли тягу дівчини до літака, однак самі не хочуть брати участі ані в їхньому весіллі, ані в їхніх відносинах. Сама ж Кобке говорить, що хоче в майбутньому жити з Boeing в ангарі, який буде для них «домом».

«Я планую колись переїхати жити в ангар, а моя найбільша мрія — бути із Schatz і жити з ним. Я також хочу вийти за нього заміж в ангарі й проводити з ним цілі вечори»,

— говорить дівчина.

Поки ж Кобке тримає вдома частини Boeing, із якими навіть спить в одному ліжку.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах