Курйози  |  09.11.16  |  середа
 

З дитинства за Трампа: українські політики міняють риторику

Після оголошення результатів виборів президента США, українські політики почали різко міняти свою думку про Дональда Трампа.

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі, який позавчора подав у відставку, сьогодні заявив, що вже 20 років товаришує з Трампом і опублікував спільну фото з новим президентом.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко спочатку написав, що перемога Трампа це катастрофа, але потім відредагував свою публікацію і висловився, що Трамп буде підтримувати сильну і незалежну Україну.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook відкрито привітав Дональда Трампа з перемогою на виборах в США.

Відзначимо, що раніше українські політики висловлювалися про Трампа вкрай негативно. Наприклад, постійний представник України в ООН Юрій Сергєєв називав Трампа клоуном, що злетів з котушок.

У мережі по цьому приводу згадали історію часів Наполеона, коли той повернувся до влади. Паризькі газети міняли свої заголовки в міру наближення військ Наполеона до столиці: "Корсиканське чудовисько висадилося в бухті Жуан", "Людожер йде до Грасс", "Узурпатор увійшов до Гренобля", "Бонапарт зайняв Лион", "Наполеон наближається до Фонтенбло", "Його імператорська величність очікується сьогодні в своєму вірному Парижі ".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах