Курйози  |  21.06.19  |  п'ятниця
 

Як львівські ватерполісти "голяка" центром міста гуляли

У такий неординарний спосіб вони запрошували львів'ян на свої матчі та на святкування 70-річчя клубу.

Одинадцять ватерполістів львівського "Динамо" 21 червня зібралися біля Ратуші у своїй звичній спортивній формі – плавках. Потім вони проїхалися у трамваї до пл. Митної, де роздавали пасажирам квитки-запрошення на свої матчі.

За словами гравця клубу Михайла Лісового, у такий спосіб львів’ян на матчі запрошують з 2000-х років. А все для того, аби популяризувати ватерполо, особливо серед молодого покоління.

На таке незвичне запрошення львів’яни реагували з усмішкою та залюбки фотографувалися зі спортсменами. Однак, зустрічалися і надто консервативні люди, які відвертали погляди від оголених молодиків.

До слова, 22-го червня (18:30 – 21:30) та 23-го червня (12:00 – 16:00) відбудуться змагання у басейні СКА. Там пройдуть півфінали, матч за третє місце й фінал Кубку України із водного поло.

Команди-учасниці: КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів), збірна Харківської обл. (м. Харків), ВК "Маріуполь" (м. Маріуполь), ВК "Динамо" Львів" (м. Львів).

Після фінальних змагань, о 17:30 – урочистості до 70-річчя ВК "Динамо" у спортивному комплексі "Євроспорт". Там найкращі гравці клубу отримають почесні відзнаки, а також презентують книгу та фільм про "Динамо".

"Динамо" — чоловічий ватерпольний клуб зі Львова, заснований у 1949-му році. П’ятиразовий чемпіон, багаторазовий срібний і бронзовий призер чемпіонату України. Семиразовий володар Кубка України.

Про це повідомляє Львівський портал

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах