Курйози  |  29.08.19  |  четвер
 

«Вип’ємо за тих, кого посадять»: Богдан відзначився витівкою в Раді, Порошенко не витримав

Не встигла нова Рада почати роботу, як із залу засідань вже лунають чутки про перші скандали та на осуд публіки «летять» показові кадри з українськими політиками – один з «вчинків» глави ОП Андрія Богдана у зв’язку з цим, вміло відобразили вітчизняні журналісти.

«Продовжуємо рубрику кумедних фото з Верховної Ради». «Під куполом цирку». «Підпис». «Вип’ємо за тих, кого посадять »,

– йдеться в повідомленні.

На знімку «в зборі» одні з найбільш видних, точніше сказати значущих і обговорюваних в країні політиків – серед шістки – Андрій Богдан, Сергій Шефір, а також експрезидент України Петро Порошенко і Віктор Ющенко. Останні – виглядають втомленими та трохи, то чи пригнобленими, то чи напруженими спостерігаючи – виглядаючи, не витримавши й не подолавши цікавості, через спини глави ОП Богдана, як той «цокає» склянкою, очевидно склянкою з водою, з одного також важливою політичною фігурою. Порошенко й зовсім очі закрив.

Знімок вийшов украй символічним, тому як візуально можна простежити два ряди, ешелону, тимчасових проміжки в значенні – «минуле і майбутнє», «торжество і смуток». Старі політики, які поступилися новим, спостерігають, як заведено говорити, «з задніх рядів» за всім самий цікавим. І, звичайно ж, українці встигли розглянути в напружених виразах осіб пішли з авансцени політиків – Петра Порошенка так особливо – страхи чи не стане нова влада вказувати й змушувати їх нести відповідальність за «помилки минулого».

Нагадаємо також, народні депутати ВРУ IX скликання від партії  «Слуга народу» поскаржилися вони на незручні крісла в залі засідань Ради.

«Я сиджу в середині ряду, і можу сказати одне: це якийсь кошмар. Місця дуже маленькі, незручні, особливо, крісла. Сумку поставити ніде, реально дуже тісно. Ми, коли вчора були в сесійній залі, то обговорювали питання: чому всі попередні скликання виділяли гроші на нові килими, умовно, на фарбування стін, але не спромоглися поміняти собі крісла в сесійній залі »,

- сказав нардеп.

Журналісти запропонували нардепу внести відповідний проект постанови, нардеп нервово розсміявся:

«Ви що? Нас за таке розтерзають. Але, якщо чесно, я не уявляю, як ми на таких сидіннях будемо сидіти цілих п’ять років»,

– сказав той.

Нагадаємо також і про те, що перехід парламенту на нову систему голосування «Рада-4» може відбутися в період зимових канікул. Про це сказав журналістам представник Президента України у ВР, майбутній народний депутат від партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук перед початком засідання підготовчої групи по роботі Верховної Ради України ІХ скликання.

«Ми вже зараз ведемо переговори з Інститутом прикладної математики (Інститут прикладної математики і механіки НАН України – ред.), Який відповідає за всі ці речі, і з юридичними (службами – ред.), Які повинні підготувати зміни до регламенту, які дозволять голосувати народним депутатам з використанням цієї системи. Я думаю, що десь протягом пів року, а це не від нас залежить, це питання технічне, тому що його треба розробити, сертифікувати, ввести, завести у Верховну Раду, дуже сподіваюся і заздалегідь не кажу, але думаю, що за зимові канікули ми зможемо перейти на абсолютно нову систему функціонування».

 

Про це повідомляє politeka.net

 
 

Коментарі (110) перегляди: 20404

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах