Курйози  |  16.07.19  |  вівторок
 

Влада США відреагувала на план визволення іншопланетян із "Зони 51"

"Всіх не зупинять", - гасло з яким мільйони людей закликають штурмувати секретну американську базу

Останнім часом в інтернеті все більшої популярності набирає мем про штурм "Зони 51" двадцятого вересня, в якій нібито збройні сили США приховують від нас іншопланетян. 

Раніше існувало багато догадок і пліток про цю секретну базу, "Зона 51" навіть згадувалась в різних іграх і мультфільмах таких як "Сімпсони" чи "Футурама". Штати не хотіли публічно оприлюднювати інформацію, що відбувається на цій території, проте в 2013 році вони офіційно заявили, що там проходять експерименти літаків-розвідників. 

27 Червня користувачі Facebook запустили гасло "Штурмуємо Зону 51, вони не зможуть всіх зупинити". Це стало популярним мемом в інтернеті, який коментували і репостили люди по всьому світу.

 

Нещодавно прес-секретар ВПС Америки Лора Макендрюс публічно відреагувала на популярний флешмоб і зазначила, що авіабаза є тренувальним майданчиком для військових, і вона нікому не радить навіть намагатися потрапити туди. Також додала, що озброєна охорона "Зони 51" завжди готова відреагувати на будь-яке незаконне вторгнення.

Користувачі соціальних мереж створювали різні плани захвату території, одним із яких є український:

Конні Вест - одна із власників готелів недалеко від "Зони 51" розповіла, що у неї уже активно бронюють номера на 20 вересня цього року. Вона впевнена, що хтось таки захоче організувати штурм, але сподівається це не вийде за межі жарту.  

Про це повідомляє НВ.ua

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1401

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах