Курйози  |  12.01.19  |  субота
 

Ватикан представив власну збірну з легкої атлетики

До команди увійдуть мешканці цієї невеликої країни, зокрема ті, що знаходяться на почесних посадах.

Презентація команди пройшла в четвер, 10 січня, у службі друку Святого престолу.

Ватикан - найменша у світі держава, що має площу 0.44 квадратних кілометра і населення 1000 чоловік. Проте це не завадило їм створити першу у своїй історії спортивну асоціацію і власну команду з легкої атлетики, у яку увійдуть понад 60 любителів бігу. Збірну довелося збирати з працівників на найрізноманітніших посадах, зокрема своє бажання брати участь у спортивному житті країни виявили священики, швейцарські гвардійці, представники Римської курії, працівники Ватиканських музеїв, черниця, аптекар, і 60-річний співробітник Апостольської бібліотеки. Для збірної навіть розробили спеціальну форму з гербом Святого престолу.

На презентації збірної було підписано угоду з Національним олімпійським комітетом Італії, згідно з якою збірна Ватикану отримує статус міжнародної та зможе брати участь у змаганнях з іншими країнами.

Глава департаменту спорту і культури Ватикану Хосе Санчес де Тока висловив надію, що коли-небудь збірна Ватикану зможе потрапити на Олімпійські ігри, а жителі країни зможуть побачити свій прапор на відкритті Олімпіади. Зі слів чиновника, створення команди розраховано на довгострокову перспективу розвитку.

Нагадаємо, що актори залучили папу Римського до трюків під час Генаудієнції. Глава церкви взяв участь в одному з трюків артистів із Куби.

А раніше у Ватикані трапився секс-скандал. Двох радників Папи Римського довелося усунути від робочих обов'язків у зв'язку із їхньою причетністю до скандалу, щодо сексуальних домагань.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах