Курйози  |  26.09.18  |  середа
 

В Єгипті розкопали величезну стародавню будівлю

Археологи знайшли величезну стародавню будівлю в єгипетському місті Міт-Рахина.

За інформацією видання Independent, археологи виявили величезну стародавню будівлю у місті Міт-Рахина, яке розташоване за 20 кілометрів на південь від Каїра.

Згідно з повідомлення Міністерства у справах старожитностей Єгипту, археологи ще знайшли прилеглий будинок, у якому була розташована велика римська баня. Також вони виявили ще одне приміщення, що, ймовірно, було призначене для релігійних обрядів.

Мостафа Вазірі, Генеральний секретар Вищої ради старожитностей у Єгипті, припускає, що ця величезна стародавня будівля могла бути частиною житлового кварталу в районі, що становила стародавню єгипетську столицю Мемфіс.

Близько 3100 років до н.е. було засновано місто Мемфіс, яким управляв король Менес. Саме він об'єднав Верхній та Нижній Єгипет.

Вазірі зауважив, що буде ретельно досліджено цей район розкопок, оскільки такі знахідки зацікавлять туристів відвідати країну, а саме її історичні місця. Це позитивно позначиться на економічному розвитку Єгипту, який зазнав у 2011 році політичної кризи.

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 749

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах