Курйози  |  09.09.17  |  субота
 

В соцмережах жартують над "випадковими" фото Марини Порошенко

Соціальні мережі вчора отримали новий привід для жартів - цього разу в фокус уваги потрапила дружина президента та її піар-служба.

7 вересня провладний блогер Мирослав Олешко виклав фото Марини Порошенко, яка купує каву на заправці і написав:

"Перша леді на заправці. Нікого не виганяли, транспорт не перекривали. Тому що всі рівні і всі люди".

У мережі негайно нагадали, що це вже друге "випадкове" фото з членами сім'ї президента, яке розміщує блогер за останній час. Незадовго до цього він опублікував відео Петра Порошенка, який виходив з супермаркету.

Дії Олешка багато хто сприйняв за приклад примітивного піару.

Піарники президента і першої леді намагалися виправдатися тим, що Олешко взяв фото Марини Порошенко з Facebook-сторінки її помічниці, не вказавши авторство і взагалі, Марина Порошенко дуже часто з'являється серед простого народу. Прес-секретар дружини президента Інна Битюк розмістила в Facebook ще одне фото: на ньому перша леді відображена в економ-класі пасажирського літака Київ-Дніпро.

Однак такі пояснення лише розпалили користувачів соцмереж. З'явилися численні фотожаби, на яких дружина гаранта конституції "випадково" виникає серед звичайних українців.

На одному з зображень Марина Порошенко їде у громаському транспорті в компанії веселих індусів, на іншому -  допомагає комунальникам в обслуговуванні каналізаційних систем.

Однак знайшлися ті, хто вирішив захистити дружину гаранта від нападок. Так, нардеп Вікторія Сюмар ("Народний фронт") написала в Facebook, що для Марини Порошенко з'являтися у публічних місцях - буденність. Для прикладу Сюмар розповіла, що дружина президента їздила з нею в МакДональдс і особисто робила замовлення.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...