Курйози  |  09.09.17  |  субота
 

В соцмережах жартують над "випадковими" фото Марини Порошенко

На одному з зображень дружина президента їде у громаському транспорті в компанії веселих індусів, на іншому - допомагає комунальникам в обслуговуванні каналізаційних систем.

Соціальні мережі вчора отримали новий привід для жартів - цього разу в фокус уваги потрапила дружина президента та її піар-служба.

7 вересня провладний блогер Мирослав Олешко виклав фото Марини Порошенко, яка купує каву на заправці і написав:

"Перша леді на заправці. Нікого не виганяли, транспорт не перекривали. Тому що всі рівні і всі люди".

У мережі негайно нагадали, що це вже друге "випадкове" фото з членами сім'ї президента, яке розміщує блогер за останній час. Незадовго до цього він опублікував відео Петра Порошенка, який виходив з супермаркету.

Дії Олешка багато хто сприйняв за приклад примітивного піару.

Піарники президента і першої леді намагалися виправдатися тим, що Олешко взяв фото Марини Порошенко з Facebook-сторінки її помічниці, не вказавши авторство і взагалі, Марина Порошенко дуже часто з'являється серед простого народу. Прес-секретар дружини президента Інна Битюк розмістила в Facebook ще одне фото: на ньому перша леді відображена в економ-класі пасажирського літака Київ-Дніпро.

Однак такі пояснення лише розпалили користувачів соцмереж. З'явилися численні фотожаби, на яких дружина гаранта конституції "випадково" виникає серед звичайних українців.

Однак знайшлися ті, хто вирішив захистити дружину гаранта від нападок. Так, нардеп Вікторія Сюмар ("Народний фронт") написала в Facebook, що для Марини Порошенко з'являтися у публічних місцях - буденність. Для прикладу Сюмар розповіла, що дружина президента їздила з нею в МакДональдс і особисто робила замовлення.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...