Курйози  |  04.12.18  |  вівторок
 

В Каліфорнії автомобіль Tesla з сонним водієм втікав від поліції

Вночі 1 грудня у Каліфорнії повз патруль поліції на швидкості більше 100 км/год промчало сіре авто Tesla Model S.

Поліцейська машина, включивши сирену, відразу поїхала за ним і намагалась змусити водія зупинитися. Але реакції на дії поліції з боку водія не відбулось.

Під'їхавши впритул з машиною втікача, поліціянти виявили, що водій заснув. Тоді вони обігнали Tesla і плавно пригальмували. За таких обставин автопілот Tesla розцінив ситуацію, як небезпечну, і зупинився на узбіччі. 

Постукавши у вікно, копи таки розбудили водія. За кермом виявився 45-річний Александр Самек, член комітету з міського планування Лос-Альтоса. Його відразу відвезли до найближчої заправки та провели тест на алкоголь. Він показав позитивний результат.

Все це тривало сім хвилин і ніхто не постраждав. Водія заарештували.

Дорожня служба Каліфорнії розслідує інцидент. Він є нетиповим, бо у таких випадках автомобіль Tesla має миттю реагувати на ситуацію і зупинятися на узбіччі. Якщо при русі Tesla водій не тримається за кермо, то система автомобіля посилає сигнали з вимогою покласти руки на кермо. У випадку відсутності  реагування, автомобіль Tesla має з’їхати на узбіччя і зупинитись.

Чому Александр проїхав 13 км уві сні, залишається таємницею. Але поліція припускає, поки він спав за кермом, випадковими рухами міг його торкатись руками.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 1114

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах