Курйози  |  19.04.18  |  четвер
 

В Іспанії почали продавати їжу з цвіркунів

"Шоколадний батончик з інжиром і меленими кониками" з'явився на прилавках супермаркету Carrefour.

"Цвіркуни з димком, під соусом барбекю", "борошняні черв'яки з часником і травами", "черв'яки буффало під гострим соусом чилі", "шоколадний батончик з інжиром і меленими кониками" - ці новинки з'явилися нещодавно в Іспанії.

Французька роздрібна мережа випустила лінійку з 10-ти продуктів під власним брендом. Снеки виробляють по всій Європі і поступово пустять в продаж у різних країнах. Вони багаті білком, вітамінами B1, B2 і B3, містять жирні кислоти омега-3 і омега-6, залізо та інші корисні компоненти. Крім того, їх виробництво екологічне: від нього на 99% менше шкідливих викидів у порівнянні із м'ясною промисловістю.

Хоча продукт вважається економічним, поки що він коштує недешево: упаковка  із 14-ти грамів цвіркунів обійдеться у 7 євро, тобто 500 євро за кілограм. Трохи дешевшими є енергетичні батончики - їх продають по 2 євро.

З 1-го січня цього року за європейськими стандартами комахи належать до продуктів харчування. За прогнозами ООН, до 2050-го року, коли на планеті потрібно буде прогодувати 9 мільярдів ротів, людям доведеться додати в раціон не дуже апетитних, але поживних комах.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 802

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...