Курйози  |  17.02.18  |  субота
 

В Британії кіт прем'єр-міністра Мей побився з котом глави МЗС

З'ясування стосунків між двома улюбленцями британських високопосадовців відбулося на Даунінг стріт у Лондоні.

Як повідомив журналіст Дік Ніксон у своєму Twitter-акаунті, кіт Ларрі очільниці уряду Британії Терези Мей побився з котом міністра закордонних справ Бориса Джонсона Палмерстоном.

За його словами, в битві кіт Ларрі втратив свій нашийник і трохи шерсті.

Слід зазначити, що кіт глави британського уряду має поважний вік - йому 12 років. Співробітники резиденції почали скаржитися на бездіяльність кота, після того, як офіс на Даунінг-стріт атакували миші.

Кар'єра Ларрі як головного мишолова в резиденції британських прем'єрів почалася в 2011 році. Сім'я колишнього прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона взяла його з притулку "Баттерсі".

Кота Палмерстона взяли на "службу" в британський МЗС з того самого притулку, що й Ларрі, до цього він був вуличним котом. Тварині дали кличку на честь Лорда Палмерстона, який був прем'єр-міністром Великобританії в періоди 1855-1858 та 1859-1865 років.

Як раніше повідомлялося, в Дніпровському музеї з'явилася свиня-оракул. Свинка на ім'я Люсьєн, яка оселилася в музеї "Машини часу", успішно пророкує підсумки футбольних матчів в дні проведення "Євро-2016". Для свині зробили спеціальний вольєр. Кожен день рівно в полудень вона пророкує результат головного в цей день матчу. Тварина здійснює передбачення, вибираючи між двома тарілками з їжею. Перемагає та країна, тарілку з прапором якої обрала свинка.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...