Курйози  |  20.03.19  |  середа
 

В Австралії коала залізла в автівку, аби перепочити у прохолоді

Дверцята джипа власник спеціально залишив відчиненими для свого собаки, утім коли повернувся до авто побачив там несподіваного гостя, який насолоджувався увімкненим кондиціонером.

Австралієць Тім Уітроу — винороб. Він заїхав на один зі своїх виноградників та залишив відчиненою машину із включеним кондиціонером, аби його пес міг охолодитися, коли йому то буде потрібно. Адже в Австралії температура повітря зараз досягає 30-ти градусів Цельсія із позначкою плюс.

Утім коли повернувся до автомобіля то побачив дивовижний та пухнастий сюрприз на задньому сидінні авто. Здивуванню Тіма не було меж, адже у машині від спеки відпочивала коала.

Майже одразу Тім спробував дати дикій тварині води, а також намагався погладити. Та курйоз розпочався тоді, коли чоловік захотів випровадити звіра з авто. Адже коала, не надто поспішала залишити машину. Спочатку тварина перебралася на дошку приладів, оскільки це було місце де дія кондиціонера відчувалася найсильніше.

Тварина навіть примудрилася завдати Тімові збитків, адже при черговій спробі чоловіка прогнати коалу, вона вчепилася у панель приладів, та подряпала.

Та після довгих вмовлянь звір таки залишив комфортне місце та заліз на найближче дерево.

 


 

Популярні новини на інших новинних ресурсах