Курйози  |  26.04.18  |  четвер
 

У США з'являться гендерно нейтральні туалети

Мер міста Хобокен в штаті Нью-Джерсі, підписав указ згідно із яким комунальні туалети до кінця травня мають перестати поділятися за статтю.

Іншими словами чоловіки і жінки будуть ходити в одні і ті ж кабінки. Таке рішення прийнято на вимогу ЛГБТ-спільноти, яке вона висунула під час торішнього місячника ЛГБТ в червні.

Коментуючи інформацію, американський оглядач Юрій Луканов у своєму блозі пише про те, що він нічого не має проти ЛГБТ і вважає, що їх права повинні бути гарантовані. Всі порушники їх прав, як і будь-чиїх прав взагалі повинні бути засуджені і покарані. Але це приклад того, як боротьба за права перетворюється в боротьбу за подолання неіснуючих проблем. В кінцевому підсумку перетворюється в імітацію правозахисної діяльності. Мер пов'язав таке рішення з правами людини і гідністю ЛГБТ.

"Цікаво ваші права сильно порушуються, коли ви ходите в різні кабінки за статевою ознакою? Від цього страждає ваша гідність?",

- задається питанням журналіст.

За його словами, швидше за все той мер є висуванцем Демократичної партії. Республіканці борються за повернення виробництва в США і створюють нові робочі місця, а демократи борються за гендерно нейтральні туалети.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1127

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...