Курйози  |  14.01.19  |  понеділок
 

У США люди каталися в метро без штанів

В неділю, 13 січня, в Сполучених Штатах Америки пройшла уже традиційна та щорічна акція під назвою "Поїздка в метро без штанів".

Її головна суть полягає у тому, аби кожен мав змогу вільно проїхатися в метро так, як йому заманеться, навіть не вдягаючи штанів.

Організаторами акції стали представники об'єднання Improv Everywhere. Ключовою локацією дійства був Нью-Йорк. Участь в акції взяло більше, як 1 тисяча осіб. Люди заходили та виходили із вагонів метро на різних зупинках. 

Реакція на сходу витівку була дуже двоякою: декого таке дійство взагалі не здивувало, а інші були налякані та приголомшені.

Слід зазначити, що зважаючи на пру року, люди в Нью-Йорку зараз вдягаються доволі тепло, тож відсутність штанів виглядала шокуюче. 

Організатори розповідають, що їхня акція була спрямована на те, аби розважити та порадувати американців, що вже втомилися від постійної метушні. Також вона має на меті нагадати про свободу самовираження та боротьбу із особистими комплексами. 

Таку акцію проводять в Нью-Йорку уже 18 рік поспіль поспіль, та стала традиційною. Цю акцію вже встигли запозичити й інші країни. Таким чином людей без штанів можна було побачити в Лондоні, Буенос-Айресі, Копенгагені та інших містах.

 
 

Коментарі (6) перегляди: 783

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах