Курйози  |  30.09.21  |  четвер
 

У США дівчина перед пологами дізналася, що вагітна

Американка стала молодою мамою, однак весь час не знала, що вона вагітна. Коли почалися перейми, вона прийняла їх за біль при менструації.

Як розповіла 22-річна Вікторія, вона не могла повірити в те, що вагітна, оскільки не було жодних симптомів. У неї не був порушений менструальний цикл, а також вона не поправилася, а навпаки схудла на 22 кг.

Крім того, Вікторія мала проблеми зі здоров'ям — у неї виявили кісти в яєчниках. Після цього дівчина слабо вірила, що зможе завагітніти. 

Проте одного ранку на роботі в американки почалися спазми в животі. Відпрацювавши зміну, вона вирушила додому. Стан дівчини лише погіршився. Мати відвезла її до лікарні.

Лікар не зміг відразу визначити причину болю. У нього було два варіанти — пухлина або дитина. Але навіть коли після здачі аналізів підтвердився другий варіант, це все одно не заспокоїло Вікторію, адже вона не отримувала допологової допомоги та курила протягом вагітності. Однак всі побоювання виявилися марними, оскільки вона народила здорову дівчинку вагою 2,5 кг.

Про це повідомляє meta.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах