Курйози  |  11.07.19  |  четвер
 

У Словенії встановили статую Меланії Трамп

Дерев'яна статуя, що зображає дружину американського президента Меланію Трамп «в наївній манері», була споруджена в словенському містечку Севніца, де перша леді США провела своє дитинство.

Про це повідомило Радіо і телебачення Словенії.

Скульптуру створив американський художник Бред Дауні. Статуя зображує Меланію в повний зріст у блакитній сукні і чоботях того ж кольору у вигляді давньослов’янської фігури. Перша леді немов на відстані вітає рідне місто.

Меланія Трамп (в дівоцтві Кнавс) народилася в 1970 році в місті Ново-Місце в Словенії, яка входила до складу Соціалістичної Федеративної Республіки Югославії. Дитинство Меланія провела в невеликому провінційному словенському містечку Севніца. Пізніше вона переїхала в США, де і познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком Дональдом Трампом. Меланія є третьою дружиною президента, пара виховує сина Беррона Уільма 2006 року народження.

Нагадаємо, Ізраїль назвав поселення на Голанських висотах на честь Дональда Трампа, після чого американський лідер подякував прем’єр-міністру єврейської держави.

Про це повідомляє Zik

Фото: Vipstory

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах