Курйози  |  12.03.19  |  вівторок
 

У Швеції пропонують роботу, на якій не потрібно нічого робити

Шведські митці Саймон Голдін та Якоб Сеннебі проводять незвичний експеримент. Вони відкрили довічну вакансію, яка не передбачає ніякої роботи.

Роботодавці можуть забезпечити людину, котру зацікавить така вакансія, високою зарплатою. Вона продиктована потребою зайнятості людини виключно на цій роботі, без пошуку додаткового  підробітку.

Про це пише Радіо Максимум.

На цій роботі працівник може займатися тим, чим хоче, також йому забезпечать відпустку і пенсію. Але роботодавці ставлять обов'язкову умову, за якою працівник повинен приходити на роботу та йти з неї у визначений час. Місцем роботи стане залізнична станція Korsvägen на вокзалі у місті Гетеборзі.

Вакансія відкриється у 2025 році. Не зважаючи на те, що вона передбачає довічну роботу, але якщо працівнику набридне працювати на цій посаді, він зможе з неї звільнитися. У такому випадку будуть шукати наступного кандидата на цю посаду.

Саймон Голдін та Якоб Сеннебі планують існування цієї посади на 120 років. Такий термін вони визначили як довічний. Зарплата виділятиметься ними зі спеціального фонду. Вже створений фонд "Вічне працевлаштування" зараз має у своєму розпорядженні приблизно $ 650 тисяч. Ця сума буде поповнюватись.

Мета митців-експериментаторів пов'язана з їхнім бажанням зробити вакансію міською легендою або мемом. Вони хочуть, щоб ходили історії про людину, котру взяли на довічну роботу, щоб нічого не робити.

 
 

Коментарі (9) перегляди: 801

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах