Курйози  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

У Росії самозванець видавав себе за гінеколога

Скандальний інцидент стався в лікарні міста Первоуральськ Свердловської області чоловік із судимістю без медичної освіти приймав пацієнток у гінекологічному відділенні.

Головний лікар місцевого медзакладу звернувся до правоохоронців зі скаргою на самозванця, який, називаючись лікарем, проводив прийом пацієнтів. При цьому чоловік видавав себе то за хірурга, то за терапевта чи гінеколога, присвоював собі різні прізвища і посади. Спілкуючись з персоналом лікарні зловмисник казав, що йде в адміністрацію, аби влаштуватися на роботу сантехніком.

Як повідомляють ЗМІ, 15 січня самозванець під виглядом лікаря невідкладної терапії повів у відділення гінекології неповнолітню пацієнтку, котра чекала на огляд хірурга.

Втім, 16 січня порушника затримали охоронці медустанови. Ним виявився 32-річний місцевий мешканець, якого раніше судили.

"До медичної установи він приходив, як мені здається, щоб, так би мовити, розвідати обстановку. Можливо, згадав своє кримінальне минуле. Як то кажуть, "скільки вовка не годуй, він все в ліс дивиться". Не виключено, що під виглядом лікаря він мав намір дізнатися, де і що погано лежить або в палатах хворих, або в інших приміщеннях. Але його вчасно викрили ",

- розповів керівник прес-служби управління МВС у Свердловській області.

Як виявилося, чоловік не вперше видавав себе за іншу людину: раніше він відвідував установи, ходив по магазинах з перевірками. Разом з тим затриманий заявив, що не робив нічого протизаконного, а просто відвідував у лікарні свого знайомого у відділенні травматології.

"Халат просто так одягнув",

- намагався виправдатися хуліган.

Працівники поліції пообіцяли провести профілактичну бесіду з самозванцем.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1495

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...