Курйози  |  17.07.19  |  середа
 

У Росії помітили тигра, який катається на кабріолеті

Щоправда, катався він недовго: тварина вирвалася від господаря і пройшлася проїзною частиною дороги.

Люди заводять різноманітних домашніх вихованців: хтось купує пітонів, хтось - скунсів, ну а деякі вважають за краще мати вдома... тигрів.

У російському Іваново на дорозі помітили цілу баталію місцевого тигра і його господаря. Спочатку кішечка спокійно їхала на кабріолеті власника (нічого дивного, читайте далі). Але в один момент, відчувши свободу, тигр спробував вирватися з рук господаря - і влаштував цілу боротьбу за право миттєво покинути транспортний засіб.

Бій був нерівним, іноді було видно, що господар бере верх над твариною. Але в підсумку тигр-чемпіон таки вирвався разом з повідцем з машини, після чого впевнено попрямував дорогою в протилежному напрямку.

Як повідомляє Life, тигр виявився жіночої статі, і намагався втекти від свого дресувальника.

У євроцирку, якому належить котик, запевнили, що він ситий і здоровий, і більше не буде гуляти дорогами міста. А з артистами, які не змогли з тигром впоратися, "суворо поговорили".

А ось коту порада на майбутнє: хочеш втекти - так біжи, а не прогулюйся дорогою в ритмі свого господаря. А то спроба так і залишиться спробою, що і сталося на цьому відео.

Про це повідомляє Іod.media

 
 

Коментарі (0) перегляди: 559

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах