Курйози  |  20.03.18  |  вівторок
 

У Росії літак шість годин не міг вилетіти через п'яного пілота

Курйозний випадок стався в аеропорту Казані з 42-річним пілотом повітряного судна авіакомпанії "Аерофлот".

"Airbus 320" виконував рейс №1279 і повинен був вилетіти в Шереметьєво. На борту перебувало 80 осіб. Перед вильотом весь екіпаж повинен був пройти медкомісію. Там і з'ясувалося, що командир повітряного судна нетверезий.

За інформацією казанських ЗМІ, фельдшеру довелося двічі писати медичний огляд пілотові, оскільки перший документ той розірвав.

У прес-службі авіакомпанії "Аерофлот" в бесіді з журналістами ситуацію ніяк не прокоментували, попросивши скерувати письмовий запит.

У коментарі російським ЗМІ пілот Вадим Кашин підтвердив, що медекспертиза "показала в повітрі, що видихається наявність якихось проміле", але вважає це помилкою, а увагу фельдшера, за його словами, привернуло червоне обличчя - Кашин назвав це наслідком відвідування солярію.

Нагадаємо, нещодавно у місті Анкорідж штату Аляска США літак компанії "Alaska Airlines" повернувся в аеропорт відразу ж після вильоту через оголеного пасажира, що закрився в туалеті. При цьому на борту "Boeing 737", який повинен був вилетіти в Сіетл, перебувало 178 пасажирів.

Ще раніше у Мексиці російських туристок зняли з авіарейсу за бійку в літаку. Дві подруги посварилися під час посадки на рейс з Канкуна. Обом дівчатам хотілося сидіти біля ілюмінатора.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах