Курйози  |  14.05.19  |  вівторок
 

У Новій Зеландії дівчинка хотіла підкупити прем'єр-міністерку

11-річна Вікторія написала листа прем’єр-міністерці Нової Зеландії Джасінді Ардерн, у якому попросила наділити її телекінетичними здібностями.

З їх допомогою дівчинка хотіла розповісти, що в уряді знають про драконів, як їх знаходити. Вікторія мала в планах тренувати драконів. Щоб переконатись у тому, що їй нададуть правдиву відповідь, Вікторія вирішила підкупити Джасінду Ардерн п’ятьма новозеландськими доларами. 

Про це пише nzherald.co.nz. 

Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн повернула Вікторії "хабар" у вигляді п’яти новозеландських доларів і особисто написала їй листа.

"Ми з цікавістю почули ваші міркування щодо фізики та драконів, але, на жаль, зараз ми не займаємося роботою в будь-якої з цих сфер", - йдеться у відповіді прем’єр-міністерки. 

Джастіна Арден також додала, що повертає Вікторії надіслані нею гроші і бажає успіху в пошуках телекінезу, телепатії та драконів.

Свій лист прем’єр-міністерка Нової Зеландії закінчила реченняс: "P.S. Я все одно буду стежити за цими драконами. А вони носять костюми?". 

Про зацікавлення Вікторії до телекінезу розповів її брат. Вона, за його словами, з’явилася у неї після перегляду фантастичного серіалу Netflix "Дивні дива", головна героїня якого володіє такими здібностями. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах