Курйози  |  21.02.18  |  середа
 

У Намібії левиця, що втратила дитинчат, виховує антилопу

Незвичайні зворушливі кадри вдалося зняти американському фотографові Гордону Довану - на кадрах можна побачити, як доросла левиця доглядає беззахисну маленьку антилопу.

Про це повідомляє Daily Mail.

53-річний фотограф Гордон Дован розповів, що такі незвичайні знімки йому вдалося зробити, спостерігаючи за прайдом левів в національному парку Etosha National Park, що розташований на півночі Намібії.

Чоловік розповів, що подібна ситуація сталася через те, що напередодні левиця втратила власних дитинчат і таким своєрідним способом знайшла, як застосувати свій материнський інстинкт.

Справа в тому, що напередодні того, як були зроблені знімки в прайді левів, які проживають на території національного парку Etosha National Park відбулася зміна влади. Після цього, новий ватажок зграї вбив дитинчат левиці. Відзначимо, що це в порядку речей у левів - справа в тому, що з приходом нового ватажка, він вбиває всіх дитинчат, які були народжені від попереднього глави прайду. Так сталося і цього разу.

У результаті, після загибелі власних дитинчат левиця знайшла крихту-антилопу, якій і присвятила себе. Фотограф зазначає, що самка ні на крок не відходить від беззахисною антилопи - вилизує її і всіляко оберігає від інших левиць.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...