Курйози  |  11.07.13  |  четвер
 

У Львові збирають 25 тисяч гривень на кінофестиваль "Ровер"

Кіномистецький фестиваль “Ровер” відбудеться у Львові наприкінці серпня, але для його реалізації потрібно зібрати 25 тисяч гривень, за які організатори закуплять техніку.

Відповідно до ідеї фестивалю, електропостачання для проекторів, ноутбуків та звуковідтворюючих пристроїв надходитимуть не звичним для всіх спосіб,а за допомогою крутіння педаль велосипеда. В цьому і полягає основний задум — привернути увагу громади до екологічно чистого виду транспорту та популяризація його серед широкого кола людей.

Загальний бюджет проекту складає 60 тисяч гривень, 25 з них — кошти львів'ян, решта — меценатство. Як розповідають організатори, покищо вдалось зібрати близько 5 тисяч гривень. До 31 серпня повинна бути уся сума, інакше ідею так і не вдасться втілити в життя, адже потрібно закупити частину аудіопроекційної техніки та обладнати десять велогенераторів.

Кіноподія триватиме в дворику міської Ратуші, а також кінотеатрі “Львів”. Цікаво те, що кожен охочий зможе долучитись до показу фільмів не лише власною пожертвою, а й просто сівши за велогенератор та покрутивши педалі. Окрім цього, у рамках фестивалю пройдуть кілька флешмобів, веломода, тематична фотовиставка та масовий парад велосипедистів.

Ініціативна група не збирається зупинятись на одному лише кінофестивалі. Вони планують також встановити на вулицях статичні велогенератори, які можна буде використовувати для зарядки свого мобільного, лептопа чи іншої техніки.

Якщо за місяць організатори таки не зберуть потрібну суму, то всі зібрані кошти повернуть власникам назад.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах