Курйози  |  04.06.19  |  вівторок
 

У Києві розшукують кота, який з'їв м'ясо у супермаркеті

У Києві перехожі побачили і зняли на відео кота, який їв м'ясо просто у вітрині м'ясного відділу одного з супермаркетів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Відео за безпосередньої участі кота закинули у соцмережі. Користувачі жваво реагували на нього коментарями, в яких висловлювали своє співчуття котові або просто висловлювались з гумором. 

Серед коментарів висловлювали побоювання, щоб цього кота не вклали потім на прилавок замість м'яса, а також писали, що кіт нікого не об'їдає.

Клієнти супермаркету реагували з гумором, говорячи, що пухнастик оцінював м'ясо, яке напевно було смачне.

У тому, що м'ясо свіже, переконувала продавчиня відділу.

"Кожного ранку я змінюю товар, все вимивається, викладається новий товар. Що тут вночі робиться – я не знаю", - запевнила вона. 

Про події, які відбувались в супермаркеті вночі, знає його керівництво. Кота застали на гарячому, але затримати не встигли. Кіт виявився спритнішим і втік через центральний вхід.

Після того холодильник дезінфікували, м'ясо утилізували, а нахабного кота продовжують шукати.

"Зараз ми подали заявку, після цього інциденту, на відлов даного кота, шкідника, скажімо так", - сказали в супермаркеті.

Фахівці із захисту прав споживачів вважають, що замало утилізувати тільки м'ясо, бо кіт міг гуляти по крупах, сирах та рибі. Вони кажуть, що варто прослідкувати по камерах, на яких продуктах, крім м'яса, побував кіт і все списати і ліквідувати.

Про це повідомляє tsn.ua

 
 

Коментарі (5) перегляди: 1522

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах