Курйози  |  16.02.21  |  вівторок
 

У Києві лікар по Skype «прийняв» пологи у жінки, яка народжувала вдома

Не зважаючи на всі застереження лікарів, жінки наважуються народжувати вдома. На домашні пологи наважилася і 26-річна киянка, жителька Дарницького району. Але, схоже, щось пішло не так.

Події розгорталися 15 лютого. Подробиці повідомив у Facebook Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва.

Немовля народилося недоношеним на 36-му тижні. Мати на обліку жіночої консультації не перебувала. Бригаду "швидкої" викликав чоловік породіллі.

Як з’ясувалося, під час пологів виникли ускладнення, тож жінці народила дитину під наглядом лікаря, який "приймав" пологи за допомогою відеозв'язку Skype.

Медики наголосили: народжувати жінкам вдома не заборонено законодавством України, проте варто розуміти всі можливі наслідки таких пологів.

За словами акушера-гінеколога КНП "Київській міський пологовий будинок №6" Наталі Яремчук, у її лікарню жінок із ускладненнями після домашніх пологів привозять приблизно двічі на місяць.

"Жінок, на щастя, ми поки не втрачали, а з дітьми було різне – і смерті, і каліцтва»,

- розповіла лікарка.

Нагадаємо, у січні у Рівному після домашніх пологів з «духовною акушеркою» померла породілля. У квартирі в цей час перебували чоловік і сестра породіллі. Поліція розслідує смерть породіллі.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Про це повідомляє magnolia-tv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах