Курйози  |  10.08.14  |  неділя
 

У Києві для українських патріотів шиють шеврони "Укроп"

Дизайн нашивок для "укропів" розробив і безкоштовно виставляє у мережі художник Андрій Єрмоленко. А появі неологізму він завдячує сепаратистам.

Саме вони прозвали українців "украми" або "укропами".

"Укроп ­– суцвіття, яке відлякує колорадського жука. Загони квіточок та зернинок, які складаються в армію! Вони нас так назвали, вони нас мають боятися",

– ці слова художника Андрія Єрмоленко висять у рамці в майстерні "Морячок", де і шиють шеврони.

А заввиробництвом Тетяна Сопіна розповідає, що нашивки призначені для справжніх патріотів:

"Це в нас такі добрі шеврончики-укропчики для справжніх українських патріотів. Андрій Єрмоленко розробив малюнки, а ми їх втілили в життя, щоб наші герої, пересічні громадяни, студенти – всі носили і пишалися тим що вони українці, укропчики".

Зазначимо, що "Укроп" коштує 50 гривень. Ці гроші переказують на потреби армії, а кожен четвертий шеврон потрапляє на фронт.

Допомогти "Укропами" бійцям у зоні АТО вирішили і волонтери з Кіровограда. Вони продають по 5 гривень у місцевій книгарні наліпки на машини дизайну Андрія Єрмоленка. Акція називається "Убий у собі москаля". Усі ініціативи художник вітає і безкоштовно ділиться ескізами на своїй сторінці у Facebook.

"Все дуже просто – нас намагаються принизити, а ми з того всього сміємося. Знаєте, як кажуть: "Б’ються, б’ються не здаються, йдуть до бою, ще й сміються". Ми маємо вигаданими неологізмами добивати свого ворога. "Укри" скоро будуть популярними. В цьому є щось таке дике, українське. Хочуть побачити живих "укрів"? Вони їх побачать",

– каже Андрій Єрмоленко.

Водночас він скаржиться, що окремі люди зароблені на його роботах гроші привласнюють.

"Я бачив, як наживаються на цьому. Я намагався з цим боротись, але зараз Бог їм суддя. Якщо є бажання використовувати в комерційних цілях, то подзвоніть мені, запитайте. В нас зараз час такий, треба навчитися ділитися, а якщо на святу справу це йде, то треба віддавати. Всі роблять щось, щоб ця війна закінчилась. От мені захотілося робити шеврони, символіку, тотеми, щоб вони охороняли хлопців",

– зазначив Єрмоленко.

Додамо, що вибір "тотемів" у дизайнера великий — є іменні нашивки різних батальйонів, парадні, на чорну польову форму тощо.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...