Курйози  |  17.05.19  |  п'ятниця
 

Запропонувавши вийти заміж чоловік подарував нареченій свою нирку

Медбрат з англійського міста Лестер зробив пропозицію коханій і подарував їй свою нирку.

Про це повідомляє видання The Mirror.

Працюючи в будинку для літніх людей 27-річний Альдо Каталді та 22-річна Джеральдін Чінгошо познайомились. Після звільнення Альдо пара підтримувала знайомство, і в травні того ж року медбрат запросив Джеральдін на побачення.

За кілька днів до цього Чінгошо дізналась про серйозне захворювання нирки, яке у неї виявили. Орган функціонував лише на 20 відсотків, кожен день їй був потрібний діаліз. Після того, як Джеральдін повідомила Каталді діагноз, вона порадила йому не починати з нею стосунки. Каталді сказав, що не покине її.

"Він приходив до мене після 12-годинних змін, приносив їжу, допомагав одягатися, розмовляв з лікарями ... Він був моїм супергероєм", - зізналася Чінгошо.

Коли дівчина на початку 2018 року дізналася, що ніхто з її родичів не зможе стати донором для неї, Каталді здав аналізи на сумісність органів.

Відзначити день народження дівчини пара вирішила у Потругалії. У день, коли Каталді зробив Джеральдін пропозицію, він дізнався, що зможе стати донором.

"Він розбудив мене в сльозах і сказав про це. Я запитала його: "А якщо ми розлучимося?". А він відповів: "Принаймні я врятую тебе життя", - розповіла наречена.

У лютому 2019 року Джеральдін зробили операцію з пересадки нирки. У серпні пара планує одружитися.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах