Курйози  |  25.03.13  |  понеділок
 

Страх втратити гроші веде до схуднення

Гроші важко любити без прагнення володіти ними, тому практично неможливо уникнути відносин залежності. Ви радієте, якщо до вас прийшли гроші, і засмучуєтесь з приводу їх нестачі

Особливо небезпечно піддаватися страху, що грошей стане все менше або ви їх всі втратили,– через це представниці чарівної статі починають худнути.

Американські вчені з’ясували, що жінки починають швидко втрачати кілограми, якщо їм загрожує небезпека втратити всі свої фінансові збереження, а на мужчин такий ризик не особливо впливає.  

На думку вчених, все, що потрібно жінкам для схуднення – це брати участь в ризикованих фінансових авантюрах, адже, опинившись перед загрозою втрати грошей, зайві кілограми почнуть щезати без будь-яких додаткових зусиль.

Ця гіпотеза була підтверджена під час дослідження, яке організовували вчені приватного університету Карнегі-Меллона з Пітсбурга. Дослідження тривало вісім місяців і в ньому взяло участь 57 добре забезпечених людей, – чоловіків та жінок.

Більша половина жінок, які брали участь у дослідженні, починали худнути, як тільки виникала небезпека позбутися своїх засобів. За словами спеціалістів, позбавлення від зайвих кілограмів відбувається завдяки тому, що при появі фінансових труднощів жінки зменшують вживання їжі, а також проявляють більше активності для того, щоб змінити ситуацію, що склалася, на краще. А також стрес – не найкращий для здоров’я, але найбільш ефективний засіб від зайвих кілограмів.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 4796

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах