Курйози  |  22.12.17  |  п'ятниця
 

Мати потролила доньку-співачку і зробила її популярною

Коли співачка-початківець Дайджа Девіс записувала на відео кавер для блогу на YouTube, її мати, яка проходила повз, раптом почала кумедно танцювати.

Як видно на відео, доньку обурило те, що матір зіпсувала їй кадр.

Однак як виявилося, ролик дуже сподобався користувачам соцмереж і почав стрімко набувати популярності. У коментарях люди пишуть, що "мама зробила цей ролик кращим у 10 разів", більшості з них жінка подарувала чудовий настрій. При цьому коментатори відзначають, що у самої Дайджі чудовий голос.

Веселе відео зі співачкою-аматоркою та її мамою вже зацікавило представників американської компанії цифрових медіа, яка займається пошуком найкращих вірусних відео в Інтернеті для засобів масової інформації, в тому числі великих телевізійних ток-шоу по всьому світу.

Тож цілком імовірно, що Дайджа Девіс незабаром здобуде світову популярність.

Як повідомлялося, раніше Джулія Робертс зіграла всі свої ролі в одному відео. Голлівудська актриса взяла участь в популярному проекті The Late Late Show Джеймса Кордена і зіграла всі свої образи за дев'ять хвилин.

У ролику Робертс знову постала в образі своїх героїнь з фільмів "Красуня", "Наречена-втікачка", "Весілля мого кращого друга", "Одинадцять друзів Оушена" та інших.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 3289

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах