Курйози  |  25.05.18  |  п'ятниця
 

Швеція прийняла закон про обов'язкове отримання згоди на інтим

Риксдаг Швеції ухвалив закон, який зобов'язує отримувати однозначну згоду на секс. Без такої згоди статевий акт буде вважатися згвалтуванням.

Про це повідомляє Associated Press.

Закон вимагає отримання явного вербального або фізичного погодження і покликаний змінити характер переслідування сексуальних злочинів в країні. Швеція стане 10-ою країною в Європі, яка визнає секс без згоди згвалтуванням.

"Сучасне законодавство засноване на сучасних відносинах. Завжди потрібно переконуватися в тому, що людина, з якою ви збирається вступити в інтимний зв'язок, погоджується на участь добровільно. Ця ідея повинна міцно закріпитися в розумі чоловіків і хлопчиків Швеції",

- пояснив Морган Юханссон, міністр юстиції і міграції Швеції.

Починаючи з 1-го липня, коли закон вступить в силу, обвинувачам буде досить довести, що явної згоди не було отримано. Згідно з попереднім законом, прокурори зобов'язані були знайти ознаки застосування насильства, примусу до сексу чи уразливого стану жертви.

В уряді Швеції пояснили, що поправки виявилися необхідні на тлі недавніх кампаній проти домагань і сексуального насильства. Однак критики закону вважають, що він не призведе до більшої кількості засуджень.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1081

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...