Курйози  |  12.12.17  |  вівторок
 

Шоумен оголився біля суду, протестуючи проти закону про аліменти

Популярний український телеведучий і письменник Антін Мухарський, протестуючи проти затягування розгляду його справи в Оболонському суді, роздягнувся до трусів, а потім зняв і їх.

Антін Мухарський вже давно перебуває в украй напружених відносинах зі своєю колишньою дружиною, відомою телеведучою Сніжаною Єгоровою. Жінка звинувачує його у відмові платити аліменти. З цього приводу подружжя зараз судиться. Після прийняття закону про аліменти, який посилює відповідальність за несплату аліментів, ситуація для Антона різко погіршилася.

Мухарський розкритикував новий закон про аліменти, в "яскравих фарбах" описавши наслідки його прийняття.

Свої міркування він опублікував в персональному блозі.

"Ваш покірний слуга вже три з половиною роки домагається в Оболонському суді розгляду справи, в якій буде визначений розмір аліментів та встановлений порядок побачень з дітьми, з якими їхня мати не дозволяє бачитися через штучно створені борги. Робиться це дуже швидко: ви знаходите нечистого на руку нотаріуса (а таких, якщо пошукати, достоту багато) і він за невеличку винагороду (такса коливається в межах 300-500 доларів) чинить виконавчий надпис, який вам не висилається (бо ви можете його оскаржити), а через 20 днів визначених законом, подають його відразу до виконавчої служби, яка миттю накладає арешти на все ваше рухоме і нерухоме майно",

- написав Мухарський.

Як повідомлялося, Верховна Рада законопроектом, прийнятим 7 грудня, посилила відповідальність батьків за несплату аліментів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...