Курйози  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

"Сексуальний" самець кенгуру не пустив туристку до вбиральні

Кумедний випадок стався в Австралії, у національному парку Джона Фореста поблизу міста Перта.

30-річна туристка з Франції Сандрін Даньо не змогла пройти в туалет, як і не змогла стримати сміху через величезного кенгуру, який розлігся на її шляху в дуже сексуальній позі, пишуть іноземні ЗМІ.

"Я сміялася так, що не могла зупинитися, побачивши його в цій позі. Я б не здивувалася, якби він раптом сказав: "Агов, мала, як справи?",

- прокоментувала француженка.

Дівчина вирішила не турбувати тварину, тим більше, що кенгуру був значних розмірів. Все-таки вона не розгубилася і зробила фото "альфа-самця" на згадку.

Як повідомлялося, раніше у Британії журналіста BBC атакували десятки лемурів. "Напад" відбувся, коли журналіст намагався зняти сюжет під час щорічного перерахунку тварин у зоопарку.

Інший цікавий випадок трапився у США. В один з місцевих магазинів на автозаправці завітала олениха, а персонал вирішив почастувати "гостю" шоколадкою.

А в американському штаті Каліфорнія ведмедиця з двома дитинчатами спокійно блукала вулицями Тахо-Сіті, не лякаючись ні людей, ні машин. Ведмеже сімейство відвідало місто пізно увечері, швидше за все, в пошуках їжі.

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2395

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...