Курйози  |  23.05.18  |  середа
 

Російська пишнотіла модель загубила спідницю на червоній доріжці

Один з останніх днів Каннського фестивалю-2018 на Лазурному березі не обійшовся без конфузу. Його героїнею стала російська plus-size-модель Юлія Рибакова.

Поки прекрасна "пампушка" гордо дефілювала у своєму червоному вбранні, хтось наступив на довгий шлейф її костюма. Відтак Рибакова залишилася без спідниці і постала перед фотографами і гостями фестивалю в одних трусах. Ситуацію врятував чоловік, який проходив повз: він підхопив її спідницю і швидко причепив на місце.

Відео конфузу моделі активно поширюється в інтернеті - тільки в Instagram Рибакової його подивилися понад 200 тисяч разів. Через кілька днів після її провального дебюту в Каннах про Юлію написали багато західних таблоїдів, зокрема британська "Daily Mail". Іноземці добродушно поставилися до неприємності, що сталася з дівчиною, віддавши належне пишним формам манекенниці.

Тим часом Рибакова підозрює, що сама накликала на себе невдачу.

"Я в принципі у своєму репертуарі, тільки зі мною відбуваються такі казуси. Хіба могло статися щось гірше? Після того, як моя валіза загубилася з усіма речами Наталя Рассказова пошила менш ніж за добу мені заново дві сукні... І я, як дівчина, яка ніколи не носила сукні зі шлейфом, повторювала всю дорогу в машині: а воно не відірветься, як я з ними там пройдуся? Притягнула",

- написала вона в соцмережі.

Втім, дехто вважає, що спідниця у Юлії відірвалася зовсім не випадково. І що чоловік, який наступив на її шлейф, - спільник дівчини, що допомагав їй спланувати "конфуз" і здійснити його на очах у тисяч глядачів. Мовляв, таким чином Юлія в Каннах спробувала привернути до себе увагу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах