Курйози  |  19.06.17  |  понеділок
 

Прикордонник підкинув дівчині наркотики, щоб освідчитися

На пропускному пункті "Ягодин" прикордонники затримали дівчину, в речах якої знайшли згортки з речовинами, схожими на наркотичні.

Після допиту і загроз тюремного ув'язненням з'ясувалося, що цей розіграш дівчині влаштував її наречений.

Оксана Тічковская поверталася в Україну з Польщі, де навчається вузі Вроцлава. Їхала привітати свого хлопця Юрія Петрука, який недавно закінчив Національну академію Державної прикордонної служби та отримав розподіл в Харків.

Під час перетину кордону на автомобіль, в якому їхали дівчина і її мама, зреагував службовий собака прикордонників після чого машину направили на детальний огляд, під час якого знайшли два великі пакети з білим порошком і ще кілька таблеток, заборонених для ввезення в Україну. 

Дівчину попередили, що за контрабанду наркотичних речовин їй може загрожувати тюремне ув'язнення терміном від 3 до 6 років. Затримана свою причетність до знахідки заперечувала і запевняла, що не перевозив нічого забороненого.

Кульмінацією історії стала поява на місці події нареченого Оксани, прикордонника Юрія. З'ясувалося, що історія з контрабандою була його розіграшем. Хлопець із 101 червоною трояндою підійшов до дівчини і запропонував їй одружитися. Здивована наречена, зі сльозами на очах, прийняла пропозицію вийти заміж і відповіла "так".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...