Курйози  |  16.06.17  |  п'ятниця
 

Порошенко розповів, як робив уколи пацієнтам

Під час привітання медпрацівників президент України Петро Порошенко розповів, як в молодості ходив з дружиною Мариною на нічні чергування в лікарні.

Про це повідомляє "Українська Правда".

"Треба дуже любити професію лікаря. Тому, якщо ти її не любиш, ти працювати не зможеш. Я це знаю абсолютно точно, оскільки з моїх 18 років разом з Мариною, яка тоді була майбутнім лікарем, щоночі ходив разом з нею на нічні чергування, тому що дуже любив і люблю її",

- сказав Порошенко

Він додав, що вони іноді порушували інструкції.

"Я давав їй поспати годину і сам ходив, ставив уколи, робив різні маніпуляції, які робили лікарі і ще тоді зрозумів, наскільки це важка праця",

- сказав президент.

Відзначимо, що батько Марини Порошенко - Анатолій Переведенцев був заступником міністра охорони здоров'я УРСР. За освітою вона лікар-кардіолог. Після закінчення інституту працювала лікарем в кардіологічному відділенні Жовтневої клінічної лікарні в Києві, кандидат медичних наук.

Нагадаємо, що раніше Порошенко заявляв, що брав участь у бойових діяхПрезидент України стверджував, що воював під час служби в лавах радянської армії у середині 80-х.

Раніше не було відомо про участь Петра Порошенка в бойових діях. У його біографії сказано лише, що він служив в ППО в Актюбинську (сучасний Актобе, Казахстан - ред.), а після народження сина Олексія, його перевели в Київську область, де він і закінчив службу в 1986 році.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...