Курйози  |  16.03.18  |  п'ятниця
 

Під генконсульством РФ у Львові на колінах стояв "Путін"

Цей перформанс відбувся 16 березня в рамках акції "Крим – це Україна!", приуроченої до 4-ої річниці псевдореферендуму в Криму.

До акції долучилися близько двадцяти представників львівських націоналістичних організацій, зокрема "Всесвітнього Руху Патріотів України" та "Об’єднання добровольців". Вони прийшли до будівлі консульства РФ з плакатами, на яких були гасла "Путін – окупант" і "Крим – це Україна". Такими аркушами учасники заходу обклеїли огорожу дипломатичної установи.

Активіста в образі Путіна, одягненого в пізгузок, змусили впасти на коліна і визнати поразку. У цей час доброволець в інвалідному візку намагався вдарити ногою "президента Росії". Зрештою"Путін" капітулював, вимахуючи білим прапором.

"Це образ Путіна – саме ця людина винна у всьому, що коїться на Сході України, саме він дав наказ відібрати Крим. Як бачимо, він зараз у підгузнику, бо опустився в очах всього світу. Врешті-решт, він всеодно стоятиме на колінах під гімн України. А після того, його голова злетить з плечей", 

— заявив один з учасників акції.

Активісти пообіцяли знову зібратися під стінами російського консульства в неділю, 18 березня - в день виборів президента РФ.

"У дипломатичних представництвах держави-агресора в Україні – у Києві, Харкові, Одесі та Львові – з 8:00 до 20:00 Москва планує провести голосування, а люди з паспортами РФ, які тимчасово перебувають в Україні, – взяти участь у цьому фарсі. Кремль проводитиме так звані вибори свого президента також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу. Кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі та "коридор ганьби",

– заявили раніше у ВО "Свобода".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах