Курйози  |  20.05.19  |  понеділок
 

Під час інавгурації Зеленського впало посвідчення президента

За всю історію незалежної України можна пригадати як мінімум трьох президентів під час інавгурації яких траплялися курйози.

Втім і новому Гаранту не вдалося уникнути недолугого випадку.

Кожного президента Україні наші співгромадяни свідомо обирали та знали, що від цього вибору залежить не лише їхня доля, але й ціла країна. Запам'ятовувалися Гаранти переважно тим, що саме встигли зробити за часів свого президентства.

Втім є й такі, яких народ запам'ятав ще під час урочистої церемонії інавгурації.

До вашої уваги підбірка головнокомандувачів, яких не оминули невдачі.

Першу сходинку у курйозному списку президентів обіймає третій президент України Віктор Ющенко. Він вступив на посаду 23 січня 2005 року. Та відрізнився одразу двома невдачами. Першою стало те, що тодішній гарант не знав, що робити із президентською булавою, тож не придумав кращого випадку, аніж поцілувати її. Друга невдача спіткала президента, коли той намагався після промови запустити в небо голубів миру. Однак один із птахів так і не зміг злетіти, тож Ющенку довелося допомогти пернатому.

Наступним Гарантом невдач безперечно є Віктор Федорович Янукович. Його досить часто підловлювали журналісти на різноманітних курйозах. За часи його правління здавалося, що президент неодноразово ставав об'єктом для глузувань. Чого лише вартує вінок, що впав йому на голову. Але почався курйоз, ще тоді, коли Віктор Федорович входив у Верховну Раду, аби урочисто стати президентом. А це було 25-го лютого 2010 року. Тоді двері його просто не пускали, зачинившись перед обличчям Януковича.

Без невдач не обійшлося президентство Петра Порошенка. Коли він входив на посаду, 7-го червня, 2014 року, один із солдатів втратив свідомість. Чи це було банальне погане самопочуття військового, чи може, як тоді були впевнені більшість людей недобрий знак — судіть самі.

А ми тим часом переходимо вже до 5-го президента з підбірки. Володимир Зеленський офіційно став президентом України 20 травня 2019 року. За шоумена проголосувало понад 70% українців. До слова тримався новопризначений на інавгурації досить гідно. Втім уникнути символічної та вже можна сказати традиційної невдачі йому так і не вдалося. Володимир Зеленський отримав посвідчення президента та поклав його на спеціальну церемоніальну подушечку, яку тримав працівник почесного караулу. Як тільки службовець дійшов до свого місця — посвідчення впало з неї.

До слова у мережі курйоз, що трапився із Зеленським вже став чудовим приводом для кепкування.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах