Курйози  |  21.01.19  |  понеділок
 

Талановитий песик підкорив Інтернет

Собака по кличці Хантер має тисячі прихильників у соцмережах та вражає своїм "абстрактним" мистецтвом.

Про це повідомляє Телеграф.

5-річний песик породи сіба-іну на ім’я Хантер живе в Альберті, Канада, разом зі своїми господарями Кенні Ау та Деніз Ло.

За словами власників, у них удома є велика стіна, на яку вони хотіли повісити якусь картину, проте жоден із варіантів їм не підходив.

"А оскільки Хантер - величезна частина нашого життя, ми подумали, що було б чудово, якби він зробив для нас якийсь твір мистецтва",

- сказав Кенні Ау.

Після численних спроб подружжя навчило песика тримати пензлик, а згодом доторкнутися до аркуша паперу.

"Коли ми додали фарби на пензель, результат був дивовижним",

- зазначили господарі Хантера.

За словами Кенні Ау та Деніз Ло, коли Хантер спробував малювати, та у нього вийшло, то ця справа так сподобалась Хантеру, що він захотів займатися нею увесь час.

"Але ми робимо все можливе, щоб він часто перемикався, щоб він не перестарався і не занудьгував. Ми включили малярство в його розпорядок дня, і він обожнює цим займатися. Це робить його спокійнішим протягом дня",

- так кажуть його господарі.

Поки Хантер розкривав свою творчу натуру, пара вирішила створити для нього профіль в Instagram, де наразі за стараннями песика стежать понад 5 тисяч осіб.

Окрім того, власники собаки навіть виклали його роботи в магазині Etsy, де продають картини свого улюбленця по 38 доларів за штуку.

Ау і Ло говорять, що не стануть змушувати свою собаку займатися мистецтвом, якщо йому це набридне, а все тому, що вони з Хантером друзі, а не його господарі.

"У нього багато енергії і, здається, він щасливий, коли ми тренуємо його фізично і розумово, тому ми навчили його якомога більшій кількості прийомів",

- додала пара.

Також вони зазначили, що окрім малювання, песик вміє приносити капці, прибирати свої іграшки та складати кільця для іграшок.

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах