Курйози  |  17.11.17  |  п'ятниця
 

Пентагон помилково закликав Трампа піти у відставку

Згодом повідомлення видалили, а представник Пентагону Дана Уайт пояснила, що інцидент стався через помилку одного зі співробітників.

Міністерство оборони США у своєму офіційному аккаунті Twitter опублікувало пост, що містив заклик відправити в відставку президента США Дональда Трампа.

Повідомлення було ретвітом запису користувача Proud Resister.

Крім заклику до звільнення Трампа з посади, в тексті повідомлення йшлося про кандидата в Сенат Роя Мура, а також про сенатора Ала Франкена. Раніше їх звинуватили в сексуальних домаганнях.

"Є просте рішення... Рою Муре - відмовся від участі у виборах. Але Франкене - піди у відставку з конгресу. Дональде Трампе - піди у відставку з посади президента. Республиканська партіє - припиніть замовчувати проблему сексуальних домагань. Це злочин, так само, як і ваше лицемірство",

- йшлося у повідомленні.

На офіційний аккаунт Пентагону у Twitter підписано понад 5 мільйонів користувачів.

Раніше понад 50 осіб з Конгресу повідомили, що особисто зіткнулися з сексуальними домаганнями або знають людей, які піддаються загрозам. Опитані CNN люди разповіли, зокрема, про існування неофіційного списку чоловіків-конгресменів, відомих своєю негідною поведінкою.

Домагання, яким піддаються співробітники, мають різну форму: від коментарів з сексуальним підтекстом до дій, які свідчать про пошук фізичної близькості з молодшими співробітниками та стажерами. На пропозицію членів Конгресу або старших помічників часто відповідають взаємністю, сподіваючись на просування в кар'єрі, відзначили співрозмовники CNN.

Сенат США ухвалив резолюцію, що передбачає обов'язковий тренінг з протидії сексуальним домаганням для суддів, співробітників та стажерів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...